KONST / Litografier / Färglitografi 13903183
nr 1390 3183
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Färglitografi, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 26/80, -91, bladets mått: 57x59, yttermått inklusive ram: 86x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:05:03
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér